Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Валютні операції (спекулятивні)

Валютні операції (спекулятивні)
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Валютні операції (спекулятивні)

Строкові валютні угоди використовуються в спекулятивних цілях. Валютного спекулянта не цікавить реальність валютних курсів і наслідки до яких можуть привести спекулятивні операції. Для нього валюти це такий самий біржовий товар як акції, сировина тощо.
Спекулянта цікавить можливість отримання прибутку в наслідок зміни короткочасної перспективи валютного курсу. Спекулянти валют впливають на стан валютного ринку цілеспрямовано. Купуючи або продаючи валюту, щоб добитися зниження або підвищення валютного курсу. Спекуляція на форвардному валютному ринку ґрунтується на припущенні про підвищення валютних курсів спот у майбутньому в порівнянні з форвардним курсом. Щоб уникнути ризику відносно майбутнього курсу спот професійний спекулянт валютою вкладає тисячі форвардних контрактів. І якщо його передбачення справджуються, то він отримує надприбутки. Зі спекулятивною метою використовують і арбітраж.
Валютний арбітраж – це купівля валюти за нижчою ціною і продаж її за вищою.
Він буває:
-    часовим
-    територіальним
Валютна спекуляція значно посилюється в умовах плаваючих валютних курсів. Оскільки їх коливання при цьому значно зростають, вони негативно впливають на грошово-кредитну сферу і економіку вмілому.
Аналогічно з валютною спекуляцією діє прискорення, або затримка платежів у певній валюті. Ця операція називається «Ліндз енд легс» з метою отримання прибутку. Ці операції широко використовують ТНК та ТНБ, при розрахунках між філіями і відділами в різних країнах.


Более старые статьи:

 

You have no rights to post comments