Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Ф’ючерсний ринок та ф’ючерсной курс

Ф’ючерсний ринок та ф’ючерсной курс
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Ф’ючерсний ринок та ф’ючерсной курс

В 70-х рр.. 20 ст. на ряді бірж з’явилися ф’ючерси  і опціонні валютні операції – це нова спеціальна форма спекулятивних угод і хеджування валютних ризиків з великими банками.
Валютні ф’ючерси і опціони як і форвардні контракти передбачають майбутній обмін валютами. Однак строки, а головне умови обміну відрізняються від умов формування контрактів, що дозволяє більш гнучко уникати валютних ризиків. Відмінність полягає насамперед у тому, що валютні ф’ючерси ліквідні. Їх можуть купити і продати більшість суб’єктів бізнесу на валютному ринку. Крім того, ф’ючерси можна продати і купити, також, перепродати на ф’ючерсному ринку в будь-який час до строку їх виконання. Вони є стандартизовані, і їх виконання гарантоване за рахунок гарантійного внеску в кліринговий дім. Це депозит який вносить клієнтом готівкою.
За ф’ючерсним контрактом покупець валютного ф’ючерсу бере на себе забов’язання купити, а продавець продати валюту протягом певного строку за курсом домовленим при укладанні контракту. Ефект ф’ючерсної угоди визначається маржею після кожного робочого сеансу на біржі.


Более старые статьи:

 

You have no rights to post comments