Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Дві тенденції міжнародної торгівельної політики

Дві тенденції міжнародної торгівельної політики
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Дві тенденції міжнародної торгівельної політики

Центральні питання торгівельної політики: що обирати для забезпечення економічного зростання і добробуту нації: свободу торгівлі чи протекціонізм? Класичні теорії міжнародної торгівлі відповідають: свободу торгівлі, критикуючи протекціонізм. Прихильники торгівлі стверджують, що він шкідливий для національної економіки, оскільки знижує конкуренцію, обмежуе можливості споживачів задовольняти свої потреби, приводить до зростання цін.
Свобода торгівлі, що  грунтується на принціпі порівняльних переваг сприяє економічному розвитку країни, світовой економіки в цілому, так як уможливлює міжнародну спеціалізацію і дозволяє повністювикористаний потенціал країни для створення багатства, стимулює конкуренцію, обмежує монополію, розширюе коло товарів і послуг, пропонованих споживачем. Зберігаються 2 тенденції розвитку міжнародних економіжних відносин:
Перша - веде до розширення зони вільної торгівлі;
Друга - до періодичного поширення протекціоністських заходів, при зостосувані практики колективного протекціонізму, коли ті чи інші галузі захищаються від конкуренції.


 

You have no rights to post comments