Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Забезпечення схоронності грошей і цінностей

Забезпечення схоронності грошей і цінностей
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Забезпечення схоронності грошей і цінностей

У грошовому сховищі зберігаються:
•    готівка операційної каси;
•    іноземна валюта (чеки);
•    дорогоцінні метали;
•    інші цінності.
Прийняті грошові білети, монети й інші цінності у грошових сховищах обліковуються у книзі обліку готівки операційної каси й інших цінностей банку. Книга ведеться завідувачем каси. Якщо операції з придбання і продажу іноземної валюти значні, залишки готівки іноземної валюти та платіжних документів обліковуються в окремій Книзі обліку наявності іноземної валюти та платіжних документів в іноземній валюті, що знаходяться у сховищі. Облік бланків суворої звітності, що знаходяться в грошовому сховищі, ведеться за їх видами у книзі обліку залишків бланків суворої звітності.
Перед закриттям грошових сховищ службові особи, відповідальні за схоронність цінностей, зобов'язані безпосередньо у грошових сховищах перевірити:
1.    чи всі цінності, книги, документи, які підлягають зберіганню у сховищі, занесені у сховище;
2.    чи відповідає фактична наявність коштів операційній касі та інших цінностей бухгалтерського обліку залишкам, зазначеним у Книзі обліку готівки оборотної (операційної) каси й інших цінностей банку.
Одночасно з цим головний бухгалтер зобов'язаний звірити залишки цінностей, записані у Книзі обліку готівки оборотної (операційної) каси й інших цінностей банку.


 

You have no rights to post comments