Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Порядок формування та характеристика параметрів аналітичного рахунка

Порядок формування та характеристика параметрів аналітичного рахунка
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Порядок формування та характеристика параметрів аналітичного рахунка

Кожен об'єкт аналітичного обліку характеризується сукупністю параметрів. Національним банком України розроблено "Методичні вказівки щодо ведення параметрів аналітичного обліку", відповідно до яких параметри аналітичного обліку поділяються на обов'язкові та необов'язкові
Як правило, в автоматизованих системах бухгалтерського обліку банків використовують два списки: клієнтів і рахунків. Оскільки вони пов'язані ключовим полем, є можливість, з одного боку, бачити всі рахунки клієнта, а з іншого — вибирати кількість рахунків клієнтів, які мають задану характеристику.
Кожному особовому рахунку надається відповідний номер, який може мати до 14 знаків. Перші п'ять жорстко регламентовані, інші дев'ять банк визначає самостійно відповідно до встановлених параметрів аналітичного обліку. Номер рахунка не може містити менше ніж 5 знаків. Знаки набувають значень від 0 до 9.
Наприклад, номер аналітичного рахунка товариства "Промінь" може бути поданий у вигляді 2600 5 203420,
де 2600 — номер балансового рахунка;
5 — ключовий розряд;
203420 — код контрагента у списку клієнтів банку.

У номер аналітичного рахунка включають лише частину параметрів з усієї сукупності, інші параметри зберігаються поза номером рахунка і можуть використовуватися під час виконання окремих операцій та складання звітності.


 

You have no rights to post comments