Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Порядок заповнення декларації

Порядок заповнення декларації
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Порядок заповнення декларації

Декларація складається із заголовної та двох основних частин і одинадцяти додатків, з яких сім (К1 - К7) подаються щокварталу, у тому числі за рік, а чотири (Р1 - Р4) подаються виключно за рік. Додаток К1 складається з двох частин -К1/1таК1/2. Частина К1/2 заповнюється платниками податку, які нараховують амортизаційні відрахування на суму витрат, пов'язаних із видобутком корисних копалин. У разі якщо окремі рядки декларації не заповнюються через відсутність відповідних операцій, платники податку не подають податковому органу передбачені відповідним рядком декларації додатки.
У заголовній частині декларації відображаються повна назва підприємства (відповідно до установчих документів), зареєстрованого в установленому порядку, ідентифікаційний код, код виду економічної діяльності, місцезнаходження та номер телефону платника (факс, електронна адреса - за бажанням). В основній частині та в додатках показники відображаються на підставі норм, установлених Законом.
Порядок заповнення додатків К2, К4, К5, К6, К7, Р1, Р2, РЗ, Р4 визначаються формами цих додатків. Показники, відображені в декларації та у відповідних додатках з однаковим кодом рядків, повинні збігатися. Особливості використання показників додатка К1 визначено в рядках таблиці цього розділу з кодами.


 

You have no rights to post comments