Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Облік податку на прибуток

Облік податку на прибуток
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Облік податку на прибуток

У світовій практиці податок на прибуток є однією з основних частин бюджету будь-якої країни.
У більшості країн світу ставка податку на прибуток підприємств не є  єдино визначеною, а існують знижені, мінімальні та максимальні ставки податку.
В Україні ставка податку на прибуток з січня 2004 року встановлена на рівні 25 відсотків.
Відповідно до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" об'єктом оподаткування є прибуток, який визначається шляхом зменшення суми скоригованого валового доходу звітного періоду на суму валових витрат платника податку та на суму амортизаційних відрахувань, нарахованих згідно цього Закону.
Валовий дохід (ст. 4) - це загальна сума доходу платника податку від усіх видів діяльності, отриманого (нарахованого) протягом звітного періоду в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах як на території України, її континентальному шельфі, виключеній (морській) економічній зоні, так і за її межами.
Валові витрати виробництва та обігу - це сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних як компенсація вартості товарів (робіт, послуг), придбаних (виготовлених) таким платником податку для їх подальшого використання у власній господарській діяльності.


 

You have no rights to post comments