Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Збір за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі і сфери послуг

Збір за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі і сфери послуг
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Збір за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі і сфери послуг

Збір за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі і сфери послуг являє собою плату за оформлення і видачу дозволу на торгівлю в спеціально «ведених для цього місцях.
Відповідальність за правильність розрахунку, повноту стягнення і своєчасність перерахування платниками в бюджет коштів збору за видачу дозволу об'єктів торгівлі і сфери послуг, покладається на органи, яким доручено видавати дозволи на розміщення об'єктів торгівлі.
Платниками збору за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі є юридичні особи і громадяни, що реалізують сільськогосподарську, промислову продукцію та інші товари.
Об'єктом оподаткування збору є дозвіл на розміщення об'єктів торгівлі.
Ставка збору за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі встановлювалася в розмірі:
-    не більше 20 неоподатковуваних податком мінімумів прибутків громадян для суб'єктів, що постійно здійснюють торгівлю в спеціально відведених для цього місцях;
-    не більш одного неоподатковуваного податком мінімуму доходів громадян у день за одноразову торгівлю.
Збір за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі і сфери послуг для суб'єктів, постійно здійснюючих торгівлю і надаючих послуги, у тому числі на орендованих площах, стягується через засновників банків щомісяця з розрахунку 1/12 частини річної ставки збору.
Сплата збору юридичними особами відноситься на рахунок витрат і включається до складу валових витрат, а громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності включають їх до складу витрат.
Відповідальність за правильність розрахунку збору і його надходження до бюджету покладається на уповноважені організації або посадові особи, яким доручено видавати дозвіл на розміщення об'єктів торгівлі.
За несвоєчасну сплату збору нараховується пеня в розмірі 120% дисконтної ставки НБУ.
Збір за видачу дозволу на розміщення об'єктів одноразового здійснення торгівлі і надання послуг сплачується особі, уповноваженій органом місцевого самоврядування.


 

You have no rights to post comments