Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Збір за проведення аукціону, конкурсного розпродажу і лотереї

Збір за проведення аукціону, конкурсного розпродажу і лотереї
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Збір за проведення аукціону, конкурсного розпродажу і лотереї

Об'єктом оподаткування збору за право проведення аукціону, конкурсних розпродажів і лотереї є вартість заявлених на місцевий аукціон або конкурсний розпродаж товарів, виходячи з їх первісної ціни або суми, на яку запускається лотерея.
Платником збору за право проведення місцевих аукціонів, конкурсних розпродажів і лотерей є юридичні і фізичні особи, що мають дозвіл на їх проведення. Дозвіл на використання місцевої символіки видається органами місцевого самоврядування на один рік
Ставка збору встановлена не більш 0,1% вартості заявлених на місцеві аукціони, конкурсні розпродажі товарів або суми, на які випускається лотерея. Граничний розмір збору на право проведення лотерей з кожного учасника не повинен перевищувати трьох неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян.
Встановлено, що об'єктом збору за проведення аукціону, конкурсного розпродажу і лотереї є виторг, отриманий на аукціоні і конкурсному розпродажі, або сума, на яку випускаються лотерейні квитки.
Граничний розмір збору за проведення аукціону, конкурсного розпродажу і лотереї не повинний перевищувати 3% кінцевої вартості товарів, розпроданих на аукціоні і конкурсному розпродажі, або суми, на яку випускаються лотерейні квитки.
Збір на право проведення місцевих аукціонів і конкурсного розпродажу стягується за три дні до їх проведення, збір на право проведення лотерей - під час одержання дозволу на випуск лотерей.
Юридичні особи збір за право проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу і лотереї відносять на рахунок витрат і включають до складу валових витрат.
Відповідальність за правильність, повноту стягування, своєчасність перерахування збору за право проведення місцевого аукціону, конкурсного розпродажу і лотереї покладається на юридичних і фізичних осіб, що фактично проводять аукціони, конкурсні розпродажі і лотереї, та орган, що видає дозвіл на їх проведення.
При перевірці важливо установити повноту нарахування збору. З цією метою, особа, що перевіряє, на підставі первинних документів установлює вартість заявлених на місцевий аукціон, конкурсний розпродаж товарів і порівнює встановлену суму з представленою звітністю.


 

You have no rights to post comments