Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Збір за право використання місцевої символіки

Збір за право використання місцевої символіки
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Збір за право використання місцевої символіки

Збір за право використання місцевої символіки стягується з юридичних осіб і громадян, що використовують місцеву символіку в комерційних цілях.
Об'єктом оподаткування для юридичних осіб є вартість зробленої продукції, виконаних робіт, зроблених послуг з використанням місцевої символіки (герба міста або іншого населеного пункту, назви або зображені архітектурних, історичних пам'ятників), для громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - факт використання місцевої символіки в комерційних цілі
З 1999 року встановлені наступні граничні ставки збору за про використання місцевої символіки:
-    з юридичних осіб не більш 0,1% вартості виготовленої продукції виконаних робіт або наданих послуг з використанням місцевої символіки:
-    з громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - не більші неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповідно до Указу Президента України від 25.05.1999 р. № 5651 визначено розмір збору за право використання місцевої символіки. Він на ці не повинний перевищувати для юридичних осіб і їх відокремлених підрозділів 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а для фізичних осіб, займаються підприємницькою діяльністю, - 2 неоподатковуваних мінімумі доходів громадян.
Збір за право використання місцевої символіки стягується щорічно а час видачі дозволу та у випадку продовження терміну його дії.
Якщо виробництво продукції, виконання робіт, надання послуг з  використанням місцевої символіки здійснюється без дозволу (за умови встановлення збору), органи державної податкової служби стягують] відповідний місцевий бюджет за результатами документальних перевірок і у розмірі 0,5% вартості реалізованої продукції, виконаних робіт, наданих послуг  з використанням місцевої символіки.
Сплата збору юридичними особами відноситься на рахунок витрат включається до складу валових витрат, а громадян - суб'єктів підприємницької діяльності включається до складу витрат.
При перевірці податковими органами уточнюється порядок використання місцевої символіки, чи всі об'єкти оподаткування включені в розрахунок


 

You have no rights to post comments