Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Загальні положення про місцеві податки і збори

Загальні положення про місцеві податки і збори
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Загальні положення про місцеві податки і збори

Місцеві податки і збори - це податки і збори, що встановлюються органами місцевого самоврядування відповідно до діючого законодавстві України. Вони є обов'язковими до оплати в межах визначених адміністративно-територіальних одиниць і зараховуються до їх бюджетів.
Місцеві податки і збори самостійно встановлюються органам* місцевого самоврядування в межах граничних розмірів ставок, установлених чинним законодавством України.
Відповідно до діючого законодавства органи місцевого самоврядування, приймаючи рішення про встановлення місцевих податків і зборів. затверджують положення про порядок стягнення кожного податку або збору
Місцеві ради в межах своєї компетенції мають право вводити ПІЛЬГОВЕ на податкові ставки, цілком скасовувати ті місцеві податки і збори, що с необов'язковими до сплати, звільняти або надавати відстрочки з місцевих податків і зборів окремим категоріям платників.
Установлено наступні місцеві податки і збори:
1)    Податок з реклами;
2)    Комунальний податок;
3)    Збір за здійснення закордонного туризму;
4)    Готельний збір;
5)    Збір за паркування автотранспорту;
6)    Ринковий збір;
7)    Збір за видачу ордера на квартиру;
8)    Курортний збір,
9)    Збір за право використання місцевої символіки;
10)    Збір за проведення аукціону, конкурсного розпродажу і лотерей;
11)    Збір за проїзд територією Автономної Республіки Крим і агрикордонних областей автотранспортом, що рухається за кордон;
12)    Збір за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі і сфери послуг;
13)    Збори за надання земельних ділянок для будівництва об'єктів виробничого і невиробничого призначення, індивідуального житла і гаражів І населених пунктах.
Кошти від стягування місцевих податків і зборів (комунальний податок, збір за видачу дозволів на розміщення об'єктів торгівлі і сфери послуг) сплачуються до місцевих бюджетів щомісяця, але не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним.
Кошти від стягування місцевих податків і зборів (збір за видачу ордера на квартиру, збір за право використання місцевої символіки, збір за проведення аукціону, конкурсного розпродажу і лотерей, збір за надання земельних ділянок для будівництва об'єктів виробничого і невиробничого, індивідуального житла і гаражів у населених пунктах) перераховуються в місцеві бюджети їх платниками перед одержанням відповідного дозволу або послуги через установи банків.
Контроль за сплатою місцевих податків і зборів здійснюється органами державної податкової служби і міськими, селищними, сільськими радами, що їх встановлюють відповідно до діючого законодавства.
Місцеві податки і збори, внесені за рахунок коштів юридичних осіб, їх філій, відділень, представництв та інших відособлених підрозділів, відносяться до валових витрат виробництва і звертання.
Фізичні особи сплачують місцеві податки і збори за рахунок власних доходів.


 

You have no rights to post comments