Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Розрахунок суми земельного податку

Розрахунок суми земельного податку
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Розрахунок суми земельного податку

Відповідно зі ст. 13 Закону № 2535 підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, що ведеться органом земельних ресурсів. Юридичні особи самостійно обчислюють суму земельного податку. Для цього необхідно мати довідку, що видається органом земельних ресурсів про грошову оцінку земельної ділянки. У довідці змазується коефіцієнт функціонального використання земельної ділянки, розмір якого залежить від виду економічної діяльності суб'єкта господарювання. При заповненні форми Розрахунку земельного податку на 2003 тік, платники самостійно проставляють суму земельного податку, яку вони повинні платити щомісяця, розбивши річну суму податку на 12 рівних частин і тим самим визначають щомісячні суми податкового зобов'язання. При хозрахунку необхідно застосовувати коефіцієнти індексації грошової оцінки землі і ставки земельного податку. Для земель сільгосппризначення, що і заходяться в межах і за межами населених пунктів, і грошова оцінка яких проведена, ставки земельного податку, встановлені Законом № 2535, не змінюються, а індексується лише грошова оцінка. Для земельних ділянок, грошову оцінку яких не встановлено, індексуються саме ставки земельного податку. Це визначено останнім абзацом ст. 7 Закону № 2535 і підтверджене ст. 55 Закону № 380.
Подання розрахунку, як і сплата земельного податку, здійснюється за місцезнаходженням земельної ділянки. Тому в Зведеному розрахунку суми земельного податку на відповідний рік вказується назва податкового органу, у кому юридична особа узята на облік як платник податків, а також назва податкового органу за місцезнаходженням земельної ділянки, якому безпосередньо подається Розрахунок.
Термін подачі Розрахунку земельного податку для власників землі і землекористувачів установлений до 1 лютого поточного року.
До Зведеного розрахунку можуть додаватися наступні документи форми звітності):
1.    - "Відомості про наявність документів на землю";
2.    - "Звіт про пільги на земельний податок";
3.    - "Розрахунок суми земельного податку на земельні ділянки сільськогосподарського призначення";
4.    - "Розрахунок суми земельного податку на земельні ділянки населених пунктів, яким встановлено грошову оцінку";
5.    - "Розрахунок суми земельного податку на земельні ділянки населених пунктів, яким не встановлено грошову оцінку";
6.    - "Розрахунок суми земельного податку на земельні ділянки не
сільсько-господарського призначення за межами населених пунктів".
Додаток 1 до Розрахунку є обов'язковим для всіх платників податків. Додаток 2 надається власниками землі і землекористувачами, що мають пільги щодо сплати земельного податку. При наявності таких пільг у додатку 2 "Звіт про пільги" вказують назву, номер і дату прийняття документа, на підставі якого надана пільга, розмір пільги і термін її дії, а також суму пільги. Додатки 3-6 подаються в залежності від наявності земельних ділянок відповідної категорії і від того, встановлена чи ні їх грошова оцінка. Працівник органу державної податкової служби перевіряє наданий платником податків Розрахунок, ставить дату перевірки цього Розрахунку і підпис.


 

You have no rights to post comments