Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Відповідальність платників страхових внесків

Відповідальність платників страхових внесків
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Відповідальність платників страхових внесків

Не внесені страхувальниками у встановлений термін страхові внеси до Фондів соціального страхування вважаються недоїмкою і стягуються і порядку, передбаченому законодавством, з нарахуванням пені. Пені нараховується із сум недоїмки за кожний прострочений день і обчислюєте виходячи з 120% річної дисконтної ставки НБУ, що діяла на момент сплати пеню нараховують на повну суму недоїмки (без обліку штрафів) за весь термін
Пеня нараховується з наступного дня після одержання заробітної план і по день сплати платежу. Пеня на пеню не нараховується.
День сплати страхових внесків вважається:
-    при перерахуванні страхових внесків з рахунка страхувальника - день. списання банком суми платежу з рахунка страхувальника, незалежно від часу її зарахування на рахунок Фонду;
-    при внесенні готівкою - день внесення готівки у банк чи підприємств: зв'язку.
Якщо термін сплати страхових внесків збігається з вихідним (святковим, неробочим) днем, то пеня нараховується з наступного робочого дня після вихідного (святкового, неробочого) дня. Недоїмка за платежами, не сплачена у встановлений термін особами і суб'єктами підприємницької діяльності, праця використовують праця найманих робітників, стягується за рішенням суду.
У випадку відсутності коштів на поточному рахунку страхувальник стягнення недоїмки по платежах до Фондів може бути перенесена на майні платника відповідно до законодавства. При стягненні недоїмки по платежах до Фондів терміни задавнення позову не застосовуються.
Посадові особи страхувальників, винні в порушенні встановленої: порядку реєстрації, своєчасної сплати страхових внесків до Фондів, у ненадана: інформації про кожен нещасний випадок чи професійне захворювання тощо. несуть матеріальну, адміністративну і кримінальну відповідальність відповідні до законодавства.


 

You have no rights to post comments