Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Терміни сплати внесків і подання звітності

Терміни сплати внесків і подання звітності
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Терміни сплати внесків і подання звітності

Порядок нарахування і терміни сплати страхових внесків до Фонду встановлені відповідною Інструкцією. Страхові внески сплачуються:
-    юридичними особами - щомісяця, у день одержання коштів на оплату праці в установах банку; а при проведенні оплати праці з наявного виторгу чи натуроплатою - платники зобов'язані не пізніше наступного дня після здійснення виплат подати в установу банку платіжне доручення на перерахування страхових внесків до фонду;
-    фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, що використовують працю найманих робітників, щомісяця, не пізніше 10-го числа, що наступав за місяцем, за який виплачена заробітна плата. Якщо приватні підприємці одержують грошові кошти для виплати заробітної плати в банку, то вони зобов'язані також сплатити внески в день одержання коштів на виплату заробітної плати;
-    добровільно застрахованими особами - у терміни, передбачені для сплати цими особами податків. Якщо добровільно застрахована особа - інвалід, то внесок для нього встановлений у розмірі 0,5 мінімальної заробітної плати.
Юридичні особи - платники страхових внесків щокварталу в двох примірниках складають розрахункову відомість про нарахування і перенарахування страхових внесків і витрат коштів Фонду, один примірник якої подається в орган виконавчої дирекції Фонду за місцем реєстрації страхувальника в наступний термін: до 20 квітня, до 20 липня, до 20 жовтня поточного року, до 25 січня року що наступає за звітним. Другий примірник звіту залишається в бухгалтерії платника Фізичні особи, що використовують працю найманих робітників розрахункову відомість подають щокварталу й у ті ж терміни, що і юридичні особи. Добровільно застраховані особи зберігають квитанції чи платіжні доручення про перерахування страхових внесків до Фонду.


 

You have no rights to post comments