Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Сплата збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з послуг стільникового рухомого зв'язку

Сплата збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з послуг стільникового рухомого зв'язку
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Сплата збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з послуг стільникового рухомого зв'язку

Платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з послуг стільникового рухомого зв'язку є підприємства, установи та організації, фізичні особи, які користуються послугами стільникового рухомого зв'язку, а також оператори цього зв'язку, які надають свої послуги безоплатно. При цьому збір на обов'язкове державне пенсійне страхування не сплачується, якщо послугами стільникового зв'язку користуються річкові, морські, повітряні, космічні транспортні засоби, засоби наземного технологічного транспорту (у тому числі таксі), що мають стаціонарно вбудоване обладнання радіозв'язку, радіонавігації та радіоастрономії, яке не може бути відокремлено від таких засобів без утрати його технологічних або експлуатаційних якостей чи характеристик.
Платники сплачують збір на обов'язкове державне пенсійне страхування у розмірі 6 відсотків вартості будь-яких послуг стільникового рухомого зв'язку, сплаченої споживачами цих послуг оператору, що їх надає, включаючи вартість вхідних та вихідних телефонних дзвінків, абонентську плату, плату (надбавку) за роумінг, суму страхового завдатку, авансу, вартість інших спеціальних послуг, зазначених у рахунку на оплату послуг стільникового рухомого зв'язку.
У разі продажу прав на тимчасове користування послугами стільникового рухомого зв'язку у вигляді магнітних карт, мікросхем або чипів збір сплачується з вартості їх продажу.
Якщо оператор стільникового зв'язку надає послуги з цього зв'язку безоплатно, то збір сплачується з вартості таких послуг, визначеної за звичайними розцінками (тарифами) такого оператора.
Якщо особа надає засоби, споруди або мережу зв'язку в оренду (лізинг) або передає ці об'єкти в інші види користування іншій особі, яка виконує функції оператора щодо третіх осіб, то об'єктом оподаткування є тільки послуги, які надаються такою другою особою таким третім особам.
Збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з вартості послуг стільникового рухомого зв'язку сплачується платниками збору оператор-одночасно з оплатою ними зазначених послуг. Оператори стільникового рухомого зв'язку перераховують збір на обов'язкове державне пенсійне страхування в такому порядку:
-    якщо протягом робочого дня сума збору, яка обліковується, дорівнює або перевищує 50 гривень, - не пізніше наступного робочого дня;
-    якщо протягом робочого дня сума збору, яка обліковується, менше ніж 50 гривень, - не пізніше того робочого дня, коли сума збору досягне 50 гривень
Документом, що підтверджує сплату збору з послуг стільникового рухомого зв'язку, є платіжне доручення оператора про перерахування сум збору на рахунок відповідного органу Пенсійного фонду з відміткою обслуговуючого банку про проведення відповідної банківської операції.


 

You have no rights to post comments