Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Операції з купівлі - продажу валют

Операції з купівлі - продажу валют
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Операції з купівлі - продажу валют

Платниками цього збору на обов'язкове державне пенсійне страхуванні є юридичні та фізичні особи, які здійснюють операції з купівлі-продажу валке Збір сплачується у розмірі 1,5 відсотка суми операції з купівлі-продажу валют
Збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з купівлі-продажу валют сплачують платники в такому порядку.
Уповноважені банки та їх клієнти разом із заявками на купівлю іноземно: валюти подають платіжні доручення щодо перерахування на рахунки органів Пенсійного фонду, де вони перебувають на обліку як платники цього збору.
При цьому банки сплачують зазначений збір у гривнях із суми, витраченої на купівлю валюти для власних потреб.
Уповноважені банки перераховують суми сплаченого збору а обов'язкове державне пенсійне страхування на рахунки органів Пенсійного фонду в такому порядку:
- якщо протягом операційного дня банку сума збору, що обліковується, дорівнює або перевищує 50 гривень, - протягом наступного операційного дня.
- якщо протягом операційного дня банку сума збору, що обліковується, менше ніж 50 гривень, - не пізніше того операційного дня, коли така сумі збору досягне 50 гривень.


 

You have no rights to post comments