Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Зміст статей Звіту про власний капітал та методика його складання

Зміст статей Звіту про власний капітал та методика його складання
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Зміст статей Звіту про власний капітал та методика його складання

Звіт про власний капітал складається за рік усіма підприємствами, організаціями та іншими юридичними особами усіх форм власності крім банків, бюджетних установ і суб'єктів малого підприємництва. У цій формі звітності наведено перелік статей за рахунок яких може здійснюватися збільшення або зменшення окремих показників. Для заповнення Звіту про власний капітал необхідно використати дані аналітичного й синтетичного обліку (обороти) рахунків 4 класу Плану рахунків, Баланс, Звіт про фінансові результати, установчі документи, свідоцтва про реєстрацію випуску акцій тощо.
Звіт про власний капітал складається у тисячах гривень. Для забезпечення порівняльного аналізу інформації підприємства повинні додавати до річного Звіту про власний капітал за попередній період.
При заповненні Звіту про власний капітал слід пам'ятати, що зміни капіталу можуть виникати внаслідок однієї причини за одним видом капіталу як зменшення, яке записується у дужках, а за другим — як збільшення, яке записується без дужок. Наприклад, відрахування до резервного капіталу за рахунок прибутку повинно бути відображено по рядку 160 ф. №4 у графі 7 без дужок, а в графі 8 в дужках у результаті в графі 11 буде нуль.
Якщо зміни впливають тільки використання прибутку, так, наприклад, як нарахування дивідендів, то у цьому випадку запис буде здійснено по рядку 140 ф. № 4 в графі 8 у дужках і ця сума буде повторена у графі 11 у дужках.


 

You have no rights to post comments