Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Оперативне планування й управління

Оперативне планування й управління
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Оперативне планування й управління

Управління виробництвом на стадії реалізації прийнятих рішень повинно базуватися на строгій регламентації виконаних робіт у часі з кожної позиції виробничої програми — з одного боку, а з іншого боку — здійснюватися з обліком і в залежності від реальної виробничої ситуації, що складається.
Така двоєдинність мети накладає на менеджерів величезну відповідальність за досягнення кінцевих результатів.
На рівні підприємства реалізація намічених планів пов'язана зі здійсненням розв'язання принципових питань: зняття, заміни запущених у виробництво виробів; забезпечення зовнішніх постачань комплектуючих виробів; використання внутрішніх матеріальних, трудових і фінансових ресурсів.
В даний час процедури управління все більше переплітаються з технологією і регулюванням (диспетчеризацією) виробництва. Повсякденно виконувані управлінським персоналом функції з оперативного обліку, контролю й аналізу ходу виробництва є основою для вироблення варіантів, що регулюють вплив на хід виробництва.
Цілеспрямований вплив на колективи цехів, ділянок, а також робітників, їхня належна мотивація сприяють виконанню виробничих програм підприємства.


 

You have no rights to post comments