Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... ВФМ ЗЕД. Задачи.

ВФМ ЗЕД. Задачи.
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Задачи

Банк надає короткостроковий кредит у сумі 10 млн.дол. США на 4 місяці на умовах „спот” за відсотковою ставкою у 6% річних. Дата здійснення операції 12 лютого 2003р. Скільки грошей і коли буде повернуто банку?


Нью-Йоркський банк має вільних 50 млн. євро строком на три місяці і хоче прийняти раціональне рішення щодо їх розміщення з метою одержання максимального прибутку. На момент прийняття рішення спот-курс продажу EUR/USD становив 1,1632. Відсоткова ставка за доларовими кредитами 6%, а за євро – 5,5%. Які дії вчинить банк?Для зрівноваження платіжного балансу країни Х МВФ надає короткостроковий кредит у сумі 200 млн. доларів на умовах „спот” на 4 місяці за відсотковою ставкою у 5,2% річних. Дата здійснення операції 28 грудня 2002 р. Скільки грошей і коли буде повернуто МВФ після закінчення строку позички?


Великобританська фірма продає промислове обладнання українському підприємству на суму 1 млн. GBP. На момент відвантаження обладнання курс GBP/UAH становив 8,115 за 1 паунд. Оплата поставленого обладнання була здійснена через 2 місяці, коли курс UAH/GBP становив 0,118. Визначте прибуток (збиток) постачальника від операційного ризику.


Українське підприємство уклало зовнішньоторгівельний контракт на поставку сталевих чушок у Францію. Контрактна ціна – 100 тис. USD. Валюта платежу – EUR. На момент укладання зовнішньоторгівельного контракту 1 USD коштував 1,2 EUR, на момент поставки товару курс USD впав до 1 EUR за 1 USD. Якій стороні і коли вигідніше здійснювати платіж?Підприємство-експортер надає кредит іноземному покупцю на суму 100 000 USD на строк 90 днів за ставкою 5% річних. Розрахувати вартісну величину нарахованих відсотків.


У ЗТК передбачено, що при поставці товару на 100 000 USD на умовах відтермінування платежу, при 5% річних, 50 000 USD  будуть погашені через 60 днів, а залишок 50 000 USD - через 120 днів з дати відвантаження. Розрахуйте загальну суму відсотків за кредит лінійним методом.

За кредит у 100 000  USD  передбачена ставка у 5% річних; додаткові витрати на виплату банківської гарантії платежу, комісії по інкасо становлять 780 USD; строк кредиту - 120 днів. Розрахуйте процентний вираз додаткових та загальних витрат по кредиту.


 

You have no rights to post comments