Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Протипожежний інструктаж та навчання

Протипожежний інструктаж та навчання
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 6
ХудшийЛучший 

Протипожежний інструктаж та навчання

З метою запобігання виникненню пожеж, їх поширенні та для боротьби з ними робітники, інженерно-технічними працівники проходять інструктажі й навчання за спеціальними програмами.   
Види протипожежних інструктажів: вступний; первинний; повторний; позаплановий.
Вступний інструктаж проходять усі робітники, інженерно-технічні працівники та службовці перед допуском їх до роботи. Його проводить спеціальна особа, відповідальна за протипожежну безпеку підприємства, організації. При проведенні цього інструктажу працівників знайомлять з основними вимогами Закону України "Про пожежну безпеку", з установленим на підприємстві протипожежним режимом, з найбільш пожежонебезпечними ділянками, де забороняється палити, використовувати відкритий вогонь, з практичними діями на випадок виникнення пожежі, з можливими причинами виникнення пожеж і вибухів та заходами щодо їх запобігання.
Первинний протипожежний інструктаж новоприйнятий робітник проходить на робочому місці перед початком роботи, а також при переміщенні з одного цеху до іншого, на іншу посаду, спеціальність або виробничу операцію.
Під час первинного інструктажу: знайомлять з пожежною безпекою цеху, ділянки, з правилами та інструкціями з пожежної безпеки; показують запасні виходи, повідомлювачі пожежної сигналізації, вогнегасники, засоби пожежогасіння; перевіряють практичні дії особи, що інструктується на випадок пожежі.
Повторний інструктаж проводять безпосередньо в цеху двічі на рік у строки, встановлені керівником підприємства, згідно з програмою первинного інструктажу на робочому місці.
Позаплановий протипожежний інструктаж проводиться при зміні пожежної безпеки технологічного процесу, використанні нових пожежонебезпечних матеріалів, при самозайманні, загоранні та пожежах.
Особи, яких приймають на роботу, пов’язану з підвищеною пожежною небезпекою повинні попередньо пройти спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум). Вони один раз на рік проходять перевірку юнь відповідних нормативних актів з пожежної безпеки, а посадові особи до початку виконання своїх обов’язків і періодично (один раз на три роки) проходять навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки.


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #3 Marlon 02.03.2018 17:59
Thanks very interesting blog!

my webpage :: clomid bodybuilding: http://login.sc8.ca/forum/index.php?action=profile;u=458549
Цитировать
 
 
0 #2 Donnie 28.02.2018 19:52
We absolutely love your blog and find nearly all of your post's
to be just what I'm looking for. Would you offer guest writers
to write content for you? I wouldn't mind creating a
post or elaborating on most of the subjects you write about here.

Again, awesome website!

Feel free to surf to my blog ... ไบนารี่ ออฟชั่น โบรกเกอร์: http://superkukla.kz/User_Profile/userId/1968094.aspx
Цитировать
 
 
0 #1 Ethel 20.07.2017 18:04
How to get traffic to your page [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=86COMT8JE_c[/youtube]
this tool is amazing

Take a look at my site: increase traffic to
your website: https://www.youtube.com/watch?v=86COMT8JE_c
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить