Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... План ліквідації аварії

План ліквідації аварії
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

План ліквідації аварії

На  підприємстві  повинен  бути   розроблений і затверджений в установленому порядку план дій під ЧАС ліквідації аварії.У плані ліквідації аварії розглядаються можливі аварійні ситуації, дії посадових осіб і працівників підприємства, також обов'язки працівників інших підприємств, установ організацій, що залучаються до ліквідації аварій.
План складається за такими основними принципами: забезпечення безпеки персоналу на місці аварії; гарантія безпеки інших людей на місці аварії та навколо неї; захист навколишнього середовища;  захист майна.
План ліквідації аварії повинен легко виконуватись у місцевих умовах.  З планом треба ознайомити  всіх працюючих, а для тих, хто бере безпосередню участь у ліквідації аварії, треба передбачити періодичне практичне навчання (навчання практичним діям під час ліквідації аварії).
План ліквідації аварій повинен містити: 1. Дії персоналу, керівництва, підтримання зв'язку. 2.    Передаварійне планування.   3. Розпізнавання та попередження потенційних аварій.  4.  Перша, (долікарська) допомога.    5. Засоби оповіщення на робочих місцях.   6. Безпечна відстань від аварії до місця укриття.  7  Функціонування системи тривоги, що оповіщає працівників про аварію.8.    Безпеку і контроль на робочому місці. 9.Індивідуальні засоби захисту.  10. Маршрути і способи евакуації.   11..Звітність про аварію.


 

You have no rights to post comments