Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... СППР. Класи систем підтримки прийняття рішень.

СППР. Класи систем підтримки прийняття рішень.
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Класи систем підтримки прийняття рішень
Виходячи з висловлених принципів підтримки рішень, представляється доцільним визначити три класи СППР залежно від складності вирішуваних задач і областей застосування.
СППР першого класу, мають значні функціональні можливості і призначені для застосування в органах державного управління вищого рівня,  органах управління великих компаній (рада директорів корпорації) при плануванні крупних комплексних цільових програм. Основна функція СППР на цьому рівні - обгрунтування рішень щодо включення в програму різних політичних, соціальних або економічних заходів і розподілу між ними ресурсів на основі оцінки їх впливу на досягнення основної мети програми. СППР цього класу є системами колективного користування, бази знань яких формуються багатьма експертами - фахівцями з різних областей знань.
СППР другого класу є системами індивідуального користування, бази знань яких формуються безпосереднім користувачем. Такі системи призначені для використовування державними службовцями середнього рангу, а також керівниками малих і середніх фірм для вирішення оперативних задач управління.
СППР третього класу є системами індивідуального користування, що пристосовуються до досвіду користувача. Найчастіше ці системи використовуються для вирішення прикладних задач системного аналізу і управління (наприклад, вибір суб'єкта кредитування, вибір виконавця роботи, призначення на посаду і ін.). Такі системи забезпечують отримання рішення поточної задачі на основі інформації про результати практичного використання рішень цієї ж задачі, що були прийняті у попередньому. Крім того, системи цього класу можуть успішно застосовуватись в торгових підприємствах, які спеціалізуються на торгівлі дорогими товарами тривалого вжитку, як засоби «інтелектуальної реклами», що дозволяє покупцю вибрати товар на основі свого досвіду користування товарами аналогічного призначення.


 

You have no rights to post comments