Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Роль торгів у сучасній світовій торгівлі

Роль торгів у сучасній світовій торгівлі
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Роль торгів у сучасній світовій торгівлі


Проведення торгів викликане природною потребою виробників, посередників, споживачів прискорить процес просування товару і послуги від продавця до покупця.
Розходження в термінах торги і тендери полягає в тім, що тендер – це конкурсні торги, тобто на тендерах експортери, зробивши попередньої заявки на участь надають на початку проектно-конструкторську документацію, моделі, макети виробів, а так само інформацію про своє підприємство, а саме: ресурсні потужності підприємства (чисельність працюючих, технології, парк устаткування, енергооснащеність).
Роль торгів для розвинутих і країн, що розвиваються, трохи відмінна. Для тих, що  розвиваються – широке застосування міжнародних торгів зв'язано, насамперед, з реалізацією планів економічного розвитку при обмеженості власних можливостей (недостача кваліфікованих кадрів, сучасних технологій і сучасних засобів праці). Тому для країн, що розвиваються, характерне залучення іноземних фірм до створення складних будівельних об'єктів, інженерних споруджень і інших складних проектів на конкурсній основі. При цьому звичайно здійснюються цільові постачання машин, устаткування і транспортних засобів у країни, що розвиваються, на об'єкти капітального будівництва різного призначення. По оцінках експертів обсяг таких постачань складає близько 70% від загального необхідного обсягу. Торги для країн, що розвиваються, характеризують як “ринок замовника”.
Торги в розвинутих країнах носять, в основному, антимонопольний характер і розглядаються, як протидія обмеженню ділової практики. Так, наприклад, щорічний приплив замовлень для монополій США і Західної Європи, одержуваних на торгах оцінюється в 35 млрд. дол. Ця цифра складає близько 20% від загального обсягу замовлень, виконуваних самими монополіями в США і Західній Європі, тобто більший обсяг, особливо наукомісткої продукції, ці регіони розвинутих країн виконують самостійно, але 20%-ое розміщення іноземних замовлень через торги дає свіжий приплив розвитку антимонопольних мір.
Роль міжнародних торгів (тендерів), насамперед, полягає в ефективному сегментуванні ринку збуту і регулюванні, розміщенні необхідних товарів і послуг у регіонах що розвиваються і розвинутих країн, і сприянні антимонопольній політиці.


 

You have no rights to post comments