Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Обкладання зборами

Обкладання зборами
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Обкладання зборами


Обкладання митом товарів і вантажів, переміщуваних через митний кордон України, здійснюється відповідно до Закону України “Про єдиний митний тариф”. Митний комітет – виконавчий державний орган.
За митне оформлення транспортних засобів, товарів і вантажів, а також за перебування їх під митним контролем стягуються мито і збори. Розміри митних зборів установлює Кабмін (без затвердження Верховної Ради), а мито тільки за законом, затвердженому парламентом.
За митне оформлення в зонах митного контролю на територіях і в приміщеннях підприємств, що зберігають товари під митним контролем, також стягуються митні збори. Розмір митних зборів не повинний перевищувати в цьому випадку приблизної вартості митних послуг. Митні збори сплачуються як у національної, так і в іноземній валюті, що купується Національним Банком, а збори за митне оформлення товарів, що є об'єктом зовнішньоторговельних операцій – у національній валюті України й в іноземній валюті.
Кабмін України має право визначати особливі випадки, коли частина суми митних зборів за митне оформлення сплачується в іноземній валюті, а також Кабмін визначає розмір цієї частки. Перерахунок іноземної валюти в національну здійснюється за курсом НБУ, застосовуваному для розрахунків по зовнішньоекономічних операціях і діючому курсу на день пред'явлення митницею вимоги про сплату митних зборів.
За заявою підприємства, фірми, організації і при наявності гарантії банку митниця має право надати відстрочку або розстрочку сплати митних зборів на термін, що не перевищує одного місяця.
Товари, вантажі, у відношенні яких митне оформлення не закінчено, у тому числі переміщувані транзитом через територію України, можуть перевозитися з однієї митниці в іншу під відповідальність підприємства або громадянина, що прийняли такі товари і вантажі до перевезення. Витрати по таких перевезеннях відшкодовуються в порядку, передбаченому в Митному кодексі. Підприємство і громадянин мають право не приймати для перевезення між митницями товари і вантажі в наступних випадках:
•    Оформлення митних транспортних документів виконано з порушеннями;
•    Якщо митне забезпечення, накладене на транспортний засіб і упакування товарів не виключає можливості доступу до товарів без порушення, даного митного забезпечення.
Товари, вантажі, переміщувані через митний кордон України до факту митного оформлення, можуть зберігатися або на самому підприємстві, або на митниці. При збереженні на митниці товари і вантажі знаходяться під її контролем. За перебування товарів і вантажів під митним контролем власник повинний платити збір, у розмірах, обумовлених Кабміном.


 

You have no rights to post comments