Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Природний розподіл грошового металу

Природний розподіл грошового металу
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Природний розподіл грошового металу


Розвиваючи теорію порівняльних переваг Рікардо, були визначені залежності рівнів заробітної плати і цін у різних країнах, в основу яких лягла теорія цін у сфері міжнародної торгівлі. Важливим відкриттям, при цьому, став висновок про те, що “Якщо Португалія мала абсолютну перевагу по вину і сукну, але більше по вину, то зовнішня торгівля з Англією можлива лише тоді, коли номінальні ставки заробітної плати в Португалії будуть вищі, ніж в Англії. Якщо погодинна ставка заробітної плати в золоті та сама, Португалія не стане імпортувати сукно, тому що кожен Португальський споживач зможе дешевше придбати сукно у вітчизняних виробників. Англія для сплати за імпорт вина повинна відправляти золото в Португалію доти, поки погодинна заробітна плата у валюті в Португалії не виросте в достатньому ступені, щоб зробити для португальських споживачів вигідним імпорт англійського сукна”.
Висновок: країна з більш низькими витратами має більш високу погодинну заробітну плату в золотому вираженні і, отже, більш високі грошові ціни на подібні товари, у такий спосіб “природний розподіл грошового металу”, запропонований Юмом, як закон не тільки балансує експорт і імпорт кожної країни, але також встановлює в цих країнах такі відносні рівні ціни, що спонукують їх робити товари з порівняльною перевагою.
Чим більше ефективність праці в експортних галузях країни, що не володіє золотими копальними у яких мінімальні витрати перевезення золота будуть нижчі витрати і ціни щодо країн, що експортують золото.


 

You have no rights to post comments