Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Інвестиції і їхня економічна роль

Інвестиції і їхня економічна роль
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Інвестиції і їхня економічна роль


Інвестиції — це довгострокові вкладення капіталу в економіку з метою одержання прибутку. Залежно від особливостей класифікаційних ознак вони підрозділяються: на «внутрішні» - вкладення усередині країни, і «іноземні» - вкладення за рубежем; на «реальні» (прямі) - вкладення у виробництва, «фінансові» - вкладення в цінні папери, і «інтелектуальні» - вкладення в підготовку кадрів, передачу досвіду й т.д.; на «частки» - вкладення приватних фірм, і «державні».
Як правило, джерелом інвестицій фірми є її власні засоби - прибуток й амортизаційні відрахування, частково — фінансові засоби держави, обумовлені бюджетом. Крім того, як джерело інвестицій використаються позикові засоби, приваблювані за допомогою кредитів, продажу акцій й облігацій, пайових внесків фізичних й юридичних осіб.
Аналіз динаміки інвестицій – це порівняльна кількісна оцінка, що показує, наскільки змінилися (збільшилися або зменшилися) вкладення за певний інтервал часу. Загальновизнано, що чим більше інвестицій направляється на відновлення встаткування й використовуваної технології, тим вони ефективніше.
Аналіз прибутковості вкладень - це аналіз «віддачі» від вкладених коштів. Друга стадія пов'язана з визначенням реально отриманих результатів від інвестицій і зіставлення їх з розрахунковими. Основне її призначення - виявити об'єктивні й суб'єктивні причини відхилення фактично досягнутих результатів від нових проектів, що проектувалися для підготовки, інвестування.


 

You have no rights to post comments