Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Основи системи вільного підприємництва

Основи системи вільного підприємництва
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Основи системи вільного підприємництва


У країнах в процесі розвитку ринкової економіки сформувалася система вільного підприємництва, основу якої становлять — «приватна власність», «вільне ціноутворення» й «захищає конкуренція, що,».
1.  Приватна власність означає, що правоздатні громадяни можуть бути власниками будь-якого дозволеного законом майна й використати його для одержання особистого доходу.
2.  Вільне ціноутворення означає, що результати діяльності людей, підприємств і держави оцінюються за цінами реального попиту, а не за цінами, призначуваним державними органами; от чому сучасну економіку часто називають «цінокерованою системою».
3.   Конкуренція, що захищає, означає, що між виробниками, продавцями й покупцями відбувається постійне суперництво, підтримуване державою.
Конкуренція вигідна всьому суспільству. Чому?
Виробники знають, що якщо вони не задовольнять запити покупців, те це зроблять їхні конкуренти. Продавці знають, що тому, хто не може або не хоче знизити ціну, щоб залучити покупців, не вдасться реалізувати свій товар. Покупці також конкурують між собою, тому що в боротьбі за товар виграє той, хто може більше заплатити; це спонукає до високоприбуткової діяльності, до прагнення працювати, щоб заробити.
У цей час основи системи вільного підприємництва перебувають під загрозою, що виходить від монополій і бюрократії. Захист волі підприємництва й ринку від деформації -і завдання всього суспільства й демократичної держави.


 

You have no rights to post comments