Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Специфіка здійснення торговельних операцій з давальницькою сировиною в Україні

Специфіка здійснення торговельних операцій з давальницькою сировиною в Україні
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Специфіка здійснення торговельних операцій з давальницькою сировиною в Україні


Одним з видів зовнішньоекономічної діяльності є операції з давальницькою сировиною, як ввезеною на митну територію України іноземним замовником, так і тією, що вивозиться для переробки нерезидентом. Спеціальне регулювання зовнішньоекономічних операцій з давальницькою сировиною обумовлено як їх істотною специфікою, так і значним обсягом у загальному об'ємі зовнішньоекономічних операцій.
Вивозиться переважно сільськогосподарська продукція і сировина (44% загального обсягу), чорні (13,4%) і кольорові (15,7%) метали, ввозяться на переробку, насамперед, руда, енергоносії, тканини.
Операцією з давальницькою сировиною в зовнішньоекономічних відносинах вважається операція по переробці (обробці, збагаченню або використанню) давальницької сировини, а також етапах, завезеної на митну територію України (або закупленої іноземним замовником за іноземну валюту в Україні) чи вивезеної за її межі з метою одержання готової продукції за відповідну плату.
До операцій з давальницькою сировиною в зовнішньоекономічних відносинах належать операції, у яких сировина замовника, на конкретному етапі її переробки, становить не менше 20 відсотків загальної вартості готової продукції.
Давальницькою сировиною вважається сировина, матеріали, напівфабрикати, що комплектують вироби, енергоносії, ввезені на митну територію України іноземним замовником (або закуплені іноземним замовником за іноземну валюту в Україні) чи вивезені за її межі українським замовником для використання у виготовленні готової продукції з подальшим поверненням усієї продукції або її частини в країну власника (або реалізацією в країні виконавця чи замовником з його доручення виконавцем) чи ввозом в іншу країну.
Готова продукція може бути реалізована в Україні, якщо давальницька сировина, з використанням якої виготовлена ця продукція, завезена іноземним замовником на митну територію України або закуплена іноземним замовником за іноземну валюту в Україні. Право власності на імпортовану давальницьку сировину і виготовлену з неї готову продукцію належить іноземному замовнику.


 

You have no rights to post comments