Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Роль сім' ї та школи у профілактиці дитячих неврозів.

Роль сім' ї та школи у профілактиці дитячих неврозів.
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Роль сім' ї та школи у профілактиці дитячих неврозів.

Багато хто думає, що найголовніша небезпека неврозу в дитини - в тяжкості захворювання, в його невиліковність, проте вони сильно помиляються - невроз виліковний.

Тільки незначна частина батьків звертає увагу на перші симптоми неврозу в дитини. Більшість же думає, що саме абияк пройде, як то кажуть - переросте. А реальні кроки для виправлення становища роблять дуже небагато батьків. Адже за оцінкою сучасних психологів повністю здоровими дітьми можна назвати лише одиниці, решта мають хоча б незначні, але відхилення. Потрібно враховувати той факт, що невроз з'являється не в підлітковому віці, не в школі, а набагато раніше. Дитина приходить до школи вже зі стійкими психічними розладами.

З виникаючим нервниі напругою дитячій психіці не впоратися і ось тут можливі два варіанти розвитку: одні діти, пристосовуючись під непомірні вимоги своїх батьків, ховають свої особисті якості, стаючи скритними і недоступними, інші будуть продовжувати опір, який породить все нові і нові конфлікти, завдаючи ще більших збитків психіці. Так чи інакше, це породжує нервове напруження, яке переростає в невроз у дитини, з яким він вступає в доросле життя. Як думаєте, що чекає його там? Чи буде він щасливий і фартовим?

Сучасне життя повне позбавлень і стресів - в таких умовах виховати нормальних дітей зможе тільки сильний, здоровий фізично і морально людина.

Основні причини дитячих неврозів криються в помилках у вихованні.

Діти, виростаючи, несуть у доросле життя ті стереотипи, які були закладені у дитинстві. Якщо дитина росте і бачить нескінченні сварки, лайка, то приймає це за норму життя і в дорослому житті поводиться відповідно. Крім того він повною мірою реалізує в своєму житті негативні емоції, ввібрані їм у дитячому віці.


 

You have no rights to post comments