Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Вплив алкоголю на дитячий організм.

Вплив алкоголю на дитячий організм.
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Вплив алкоголю на дитячий організм.

Одна з гострих проблем сьогодення - це поширення серед дітей та підлітків тютюнопаління і вживання алкоголю. Успішність боротьби з цими шкідливими явищами залежить від багатьох чинників: економічних, соціальних, культурних, людських.

Механізм дії алкоголю до примітивності простий. Діючою основою всіх алкогольних напоїв є етанол, який викликає сп’яніння/. Ужитий етанол усмоктується в шлунку і тонких кишках, через 1-1,5 год. його концентрація в крові максимальна. Із крові він надходить у тканини і насамперед, головного мозку та печінки. У корі головного мозку етанол пригнічує центри, що відповідають за вияв почуттів. П’яні люди не контролюють свої дії і роблять необдумані вчинки,

Алкоголь - це отрута, яка найбільше вражає головний мозок. Особливо згубно алкоголь діє на організм підлітка, в якого ще не завершився процес формування деяких відділів головного мозку, а також і інших важливих органів: серце, легень, шлунка, печінки, нирок. Токсична дія алкоголю на організм підлітка у кілька разів сильніша, ніж на організм дорослого, тому, що у цьому віці тканини дуже насичені водою і швидко вбирають і розповсюджують алкоголь по всьому тілу

Другою після мозку в організмі алкоголем вражається печінка, в якій відбувається його розщеплення. Накопичення алкоголю в печін­ці призводить до тяжкої хвороби цирозу, яка майже завжди супровод­жуй хронічний алкоголізм.

Алкоголь згубно впливає на стравохід і шлунок, порушуючи виділення і склад шлункового соку. Від цього гірше засвоюється їжа, що в свою чергу негативно впливає на ріст молодої людини.

Алкоголь отруює також бронхи і легені підлітка, вони стають ослабленими і, відкривають "ворота" для інших інфекцій,

Дуже чутливо реагує на алкоголь серце. Воно змінює свій ритм, частоту скорочень обмінні процеси в серцевому м’язі.

незворотні зміни відбуваються в крові. Знижується захисна властивість крові, уповільнюється рух еритроцитів, що розносять кисень по організму людини, погіршується властивість згортання крові.

вживання підлітками та дітьми алкоголю не просто не бажане, а не допустиме.


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 Игорь88 28.06.2016 14:31
Мой друг страдал от алкоголизма. Вместе с его семьей помогли решить эту проблему, обратившись в клинику go-tn.com.ua
Дороговатая клинику, но результат 100%. Уже больше 5 лет друг не употребляет, стал более внимательным к жене и детям. В общем все довольны!
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить