Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Шляхи залучення дітей до алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії та токсикоманії.

Шляхи залучення дітей до алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії та токсикоманії.
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Шляхи залучення дітей до алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії та токсикоманії.

У ході свого дитинства дитина щодня спостерігає за своїми батьками та іншими дорослими. На основі цих спостережень у дитини формується образ дорослості, якому згодом він і починає наслідувати в міру свого дорослішання. Всі діти прагнуть швидше вирости і найкоротший шлях до реалізації дитячої мрії - наслідування своїм батькам, еталонам дорослості для дитини., якщо батьки палять, то й дитина потягнеться до сигарети.

Схожа ситуація і з алкоголем, чим і небезпечна до речі так звана теорія «культурного пиття». Дитина бачить випивають по святах батьків, а в деяких випадках і не тільки у свята .У нього формується стійке поняття нормальності даної поведінки для дорослої людини.. Коли у нього виявиться бажання стати дорослішим, він починає тягнутися до пива та іншим алкогольним напоям.

Для дитячого, ще не до кінця сформованого організму, навіть невелика доза алкоголю або ж декілька викурених сигарет здатні викликати звикання.

постійно миготять рекламу дорослого способу життя в численних фільмах і серіалах, які дивиться ваше чадо. Сцени розпивання алкогольних напоїв та куріння сигарет заполонили вже навіть мультфільми,

Не слід забувати і про вплив однолітків, в першу чергу друзів вашої дитини. Якщо серед них є хуліганський хлопець, то напевно він вже покурює і пробує алкогольні напої. І, зрозуміло, він найавторитетніший в компанії друзів вашої дитини, діти тягнуться за авторитетом у своїй компанії, намагаючись вирівнятися з ним, такі закони суспільства.


 

You have no rights to post comments