Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Поняття про дитячі неврози, причини, види, проявлення.

Поняття про дитячі неврози, причини, види, проявлення.
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Поняття про дитячі неврози, причини, види, проявлення.

Тема дитячих неврозів сьогодні дуже актуальна як для батьків, так і для вихователів дитячих садків і вчителів у школах. З кожним роком виникає все більше випадків, коли дитині ставиться діагноз якого-небудь нервового захворювання, або відхилення.

Тільки незначна частина батьків звертає увагу на перші симптоми неврозу в дитини. невроз з'являється не в підлітковому віці, не в школі, а набагато раніше. Дитина приходить до школи вже зі стійкими психічними розладами.

Сучасне життя повне позбавлень і стресів - в таких умовах виховати нормальних дітей зможе тільки сильний, здоровий фізично і морально людина.

Основні причини дитячих неврозів криються в помилках у вихованні.

виховання на певних стереотипах, особистим прикладом батька і матері, тепер стереотипи помінялися. Батьки перестали бути прикладом для наслідування, зате з'явилася безліч інших "прикладів", які можна побачити на екранах телевізорів і на обкладинках глянцевих журналів.

раніше відносини будувалися на принципах верховенства, підпорядкування молодших старшим, то в сучасному суспільстві відносини скоріше товариства, ніж підпорядкування., у кожного свої проблеми та труднощі, в які вони занурюються з головою, не замислюючись над долею дітей, не замислюючись над тим, що дитина потребує постійної турботи та любові.

У сучасному суспільстві жінки стали "здобувачами і захисниками" сім'ї нарівні з чоловіками і претендують на чільну роль у сім'ї так само, як і чоловіки. Чоловіки чинять опір, в результаті відбуваються спочатку сутички, сімейні негаразди, а потім і зовсім розпад сім'ї, а це знову потрясіння і неврози для дітей.

1.Невроз страху - тут йдеться про страх смерті, який виникає у всіх дітей приблизно в 5-6 років в тій чи іншій мірі. Як правило діти самі справляються з цим переживанням в тому випадку, якщо їх оточує сприятлива обстановка, турботливі батьки і позитивні емоції. В іншому випадку цей невроз переходить у більш старший вік у вигляді різних фобій (острах ліфта, вогню, машин, хвороби і т.д.)

2.Неврастенія - цей невроз походить від нездатності батьків прийняти дитини таким, який він є. Зайва строгість і вимогливість призводить до того, що дитина заздалегідь вважає себе нездатним впоратися з труднощами і боїться несоответствовать вимогам.

3.Істеріческій невроз - знайомий всім. Коли дитина надмірно примхлива, влаштовує істерики, б'ється, і т. д. Батьки спочатку потурають всім вимогам і капризам дитини, але потім раптом, розуміючи що занадто багато дозволяють, починають обмежувати в усьому, тобто міняють логіку виховання. Діти, які позбавлені уваги, теж схильні влаштовувати істерики для залучення такого.

4.Невроз нав'язливих станів - проявляється зазвичай у більш старшому віці. Батьки хочуть беззаперечного підпорядкування своїй волі, не залишаючи право вибору, і дитина боїться порушити ці вимоги.

дуже часто основи поведінки дитини закладаються Вашої власної реакцією на той чи інший вчинок дитини. Він завжди стежить за вашою реакцією,


 

You have no rights to post comments