Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Біологічний фактор здоров'я. Роль генотипу і фенотипу змінності у формуванні показників здоров'я.

Біологічний фактор здоров'я. Роль генотипу і фенотипу змінності у формуванні показників здоров'я.
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Біологічний фактор здоров'я. Роль генотипу і фенотипу змінності у формуванні показників здоров'я.

Генотип - це сукупність всіх генів організму , які є його спадковою  основою .

Фенотип - сукупність всіх ознак і властивостей організму , які виявляються в процесі індивідуального розвитку в даних умовах і є результатом взаємодії генотипу з комплексом факторів внутрішнього і зовнішнього середовища.

Кожен біологічний вид має притаманний тільки йому фенотип. Він формується відповідно до спадковою інформацією , закладеної в генах. Проте залежно від змін зовнішнього середовища стан ознак варіює від організму до організму , в результаті чого виникають індивідуальні відмінності - мінливість .

На основі мінливості організмів з'являється генетичну різноманітність форм . Розрізняють мінливість модифікаційних , або фенотипічну , і генетичну , або мутаційну .

Віруси , як і інші організми , мають властивості , що передаються у спадщину , тобто генетичними ознаками , прояв яких в конкретних умовах характеризує їх фенотип. У фенотипі вірусу ніколи не реалізуються повністю всі генетичні можливості . Фенотип кожного штаму - окремий випадок прояву функції геному в конкретних умовах зовнішнього середовища. Популяції штамів всіх відомих вірусів генетично гетерогенні , відмінності між клонами всередині популяції можуть бути досить значними


 

You have no rights to post comments