Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Гіподинамія, її причини, вплив на дитячий організм. Можливі ускладнення.

Гіподинамія, її причини, вплив на дитячий організм. Можливі ускладнення.
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Гіподинамія, її причини, вплив на дитячий організм. Можливі ускладнення.

Гіподинамія - знижена рухова активність. У наш час це один з найшкідливіших чинників, який негативно впливає на процеси росту і розвитку людини, спричинює різні хронічні хвороби.

Гіподинамія здебільшого є наслідком звільнення людини від важкої фізичної праці у зв'язку з механізацією й автоматизацією виробництва та розвитком транспорту

Негативний вплив гіподинамії виявляється передовсім у зниженні обміну речовин та енергії.. Надмірна концентрація жиру в крові призводить до утворення його нерозчинних сполук із солями, що осідають на стінках судин, просвіт яких при цьому звужується, спричинюючи порушення кровообігу

При гіподинамії зменшується рухова активність і виділення травних соків в органах травлення. Погіршується перетравлення і засвоєння поживних речовин, знижується стійкість організму до інфекційних хвороб. Якщо хронічні хвороби внутрішніх органів при гіподинамії розвиваються лише в зрілому віці, то ослаблення імунітету виявляється впродовж усього життя людини.

Гіподинамія спричинює зниження не тільки фізичної, а й розумової працездатності, життєвого тонусу, а це призводить до обмеження соціальної активності, прагнення і волі переборювати труднощі. З'являється емоційна нестійкість.


 

You have no rights to post comments