Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Вплив рухливої активності на здоров'я дітей.

Вплив рухливої активності на здоров'я дітей.
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Вплив рухливої активності на здоров'я дітей.

Рухова активність - це вид діяльності людини, при якому активізація обмінних процесів в скелетних м'язах забезпечує їх скорочення і переміщення людського тіла або його частин у просторі. Простіше кажучи, рухова активність - сумарна величина різноманітних рухів за певний проміжок часу.

Тривале зниження рухової активності призводить до виражених і стійких порушень, які поступово стають не зворотними і виникають найбільш розповсюджені в наш час хвороби, так звану „хвороби цивілізації”: гіпертонічну хворобу, атеросклероз, ішемічну хворобу серця,

В той же час фізичні вправи, регулярні заняття фізкультурою і спортом здійснюють позитивний ефект,

Стимулюючий вплив рухової активності проявляється в підвищенні функціональних резервів, працездатності, сили, витривалості. Покращується самопочуття, появляється відчуття бадьорості, нормалізується сон, апетит.

Під впливом тренування підвищується адаптація організму до негативних факторів зовнішнього середовища

При систематичних заняттях фізичними вправами значно змінюється морфофункціональна характеристика дихальної системи: розвиваються дихальні м'язи, збільшується загальна ємність легень, покращується ефективність функції дихання.

Позитивні зміни спостерігаються в опорно-руховому апараті: вдосконалюється кровопостачання і нервова регуляція м'язів, підвищується активність ферментів, які прискорюють аеробні і анаеробні реакції в м'язах, покращується функціональна здатність суглобів.

Люди, які займаються фізичними вправами рідше хворіють простудними захворюваннями, у них менше днів не працездатності, і що особливо важливо, заняття фізичними вправами збільшують фізичну працездатність, знижують появи втоми,


 

You have no rights to post comments