Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Країни Латинської Америки в роки 2 світової війни: особливості соц.-економічного і політичного розвитку

Країни Латинської Америки в роки 2 світової війни: особливості соц.-економічного і політичного розвитку
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Країни Латинської Америки  в роки 2 світової війни: особливості соц.-економічного і політичного розвитку

Під час Другої світової війни абсолютна більшість латиноамериканських держав оголосили війну Німеччині та Японії, особливо після 7 грудня 1941 р.

Але за винятком Мексики, що відрядила ескадрилью ВПС на Філіппіни в складі військ США, та Бразилії, котра направила 50-тисячний експедиційний корпус в Італію, безпосередньої участі у бойових діях вонине брали. Аргентина, що заявила у вересні 1939 р. про свій нейтралітет, протягом усієї війни вела через франкістську Іспанію активну торгівлю з гітлерівською Німеччиною. Лише у січні 1944 р. вона розірвала дипломатичні відносини з Берліном і Токіо, а в березні наступного року оголосила їм війну.

Чилі також порвала офіційні стосунки з Німеччиною,Італією та Японією лише в січні 1943 р. і проголосила війну Берліну в лютому, а Токіо - у квітні 1945 р.

Корінний перелом у ході Другої світової війни опосередковано призвів до повалення диктаторських режимів у 1944 р. у Сальвадорі, Еквадорі та Гватемалі.

Пошуки шляхів модернізації суспільства і зручного місця в системі міжнародних відносин для Аргентини привели до військового перевороту в червні 1943 р., організованого Групою об'єднаних офіцерів під гаслом "За велику Аргентину". Досить швидко головну роль у військовому уряді країни став відігравати полковник Хуан Домінго Перон (1895-1974 рр.), який у лютому 1946 р. був обраний президентом і наступного року заснував Пероністську партію. Гаслами пероністського руху були: економічна незалежність нації, політичний суверенітет, соціальна справедливість.


Более старые статьи:

 

You have no rights to post comments