Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ ГЕ

МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ ГЕ
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ ГЕ

27 лютого 1831 - 13 червня 1894 знаменитий російський живописець, майстер портретів, історичних та релігійних полотен. У 1850 році Ге покинув університет і вступив до Академії мистецтв, де займався під керівництвом П. Басін. В академії Ге пробув сім років. За роботу «Ахіллес оплакує Патрокла» він в 1855 році отримав малу золоту медаль. Робота «Саул у Аендорской чарівниці» в 1857 році принесла йому вже велику золоту медаль та відрядження за кордон. У Парижі на нього сильне враження справили Салон 1857 і посмертна виставка творів Поля Делароша. У Римі він познайомився з А. Івановим.

У цей період, як і в час перебування в академії, Ге писав портрети, крім того, у нього з'являються ескізи - «Смерть Віргінії» (1857), «Любов весталки »(1858) і« Руйнування Єрусалимського храму »(1858). Цими останніми роботами Ге залишився незадоволений. На деякий час Ге кидає роботи на історичні теми і пише з натури, здійснює поїздку в Неаполь, де пише безліч етюдів. У 1860 році він залишає Рим і переселяється до Флоренції, де намагається писати ескіз «Смерть Ламбертаціі» (1860), але незабаром кидає цю роботу.

У 1861 році Ге почав писати «Таємну вечерю», а в 1863 році привіз її в Петербург і виставив на осінній виставці в Академії Мистецтв. Картина справила на публіку сильне враження. За «Таємну вечерю» Ге отримав звання професора, минаючи звання академіка.

На початку 1864 Ге повертається до Флоренції, пише багато ескізів на євангельські сюжети («Христос і Марія, сестра Лазаря», «Брати Спасителя» та ін), починає нову велику картину «Вісники Воскресіння». У це перебування у Флоренції Ге знайомиться і зближується з Герценом і пише в 1867 його портрет, найкращий з усіх ним написаних, пише також багато інших портретів і багато працює з натури. У 1867 році закінчує свою картину «Вісники Воскресіння» і посилає її на виставку Академії Мистецтв, але там її не приймають. Друзі художника виставляють її в мистецькому клубі, але картина ніякого успіху не має. Та ж доля спіткає і нове його твір, «Христос у Гетсиманському саду».


 

You have no rights to post comments