Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Наука ТНВ Особливості енергетичного обміну кнурів при різних режимах водного моціону

Особливості енергетичного обміну кнурів при різних режимах водного моціону
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Застосування активного моціона для кнурів-плідників в умовах безвигульного їх утримання є важливим зоотехнічним заходом, який послаблює жорсткі умови промислової технології, підвищує їх відтворювальні здібності і подовжує термін використання. Проте організація активного моціона за допомогою установки УМС-Ф-80 о6межена через те, що вона погано вписується в промислову технологію племрепродукторів і племстанцій. Як показала практика роботи племстанції агроцеху "Ниво-трудівський" АТ "Криворіжсталь" Дніпропетровської області, активний моціон кнурів-плідників краще проводити в малогабаритній установці конструкції ХСГІ, яка забезпечує короткочасне, але інтенсивне навантаження, що досягається при плаванні тварин в воді.
В зв'язку з цим для вибору оптимального режиму водного моціону викликає великий інтерес вивчення таких показників енергетичного обміну як сукцінатдегідрогеназа і альфагліцерофосфатдегідрогеназа.
Для проведення дослідів сформували дві групи кнурів-плідників великої білої породи: контрольну (n=10) і дослідну (n=10).
В дослідній групі тривалість моціона підвищувалась з 1 до 10 хвилин з 4 до 5-місячного віку, а з 5 до 8 місяців - знижувалась до 4 хвилин. Моціон проводили в спеціальному басейні / 8х3х1,5м / 5 раз на тиждень. Кнурці контрольної групи утримувались в індивідуальних станках без моціона і безвигульно.
В зв'язку з цим значний інтерес викликають показники енергетичного обміну в залежності від рівня фізичного навантаження і тренування тварин.
Встановлено, що між індексом відновлення пульса і швидкістю відновлення α=ГФДГ існує негативний взаємозв'язок /r=0,61/. Інакше кажучи, чим більше треновані тварини, тим менше вони витрачають енергетичного матеріала в період відновлення.

Загружаюсь...


Более старые статьи:

 

You have no rights to post comments