Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Наука ТНВ Мінімізація технологічних процесів вирощування сільськогосподарських культур

Мінімізація технологічних процесів вирощування сільськогосподарських культур
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Мінімізація технологічних процесів вирощування сільськогосподарських культур

Пошук нових методів організації управління технологіями вирощування сільськогосподарських культур, являється одною з найважливіших проблем.
Прийняття управлінських рішень залишається складною задачею, так як вони базуються не тільки на конкретних об'єктивних знаннях спеціаліста, але й на експортних оцінках, які враховують накопичений досвід та (об'єктивне ставлення спеціаліста до даної проблеми.) інтуїцію спеціаліста.
Одним з методів, які дозволяють вирішити завдання планування технологічних процесів, є метод програмування врожаїв, об'єднуючий в єдиний комплекс сучасні досягнення рослинництва, землеробства, ґрунтознавства, агрохімії, біології, фізіології, систематики, кібернетики та економіки.
В період обмежених ресурсів в сільськогосподарському вироб­ництві життєво необхідною стає потреба в розробці ресурсозбері­гаючих технологій. Оптимальний агрокомплекс розрахований на достатнє забезпечення ресурсами, а "мінімальний" (ресурсозбері­гаючий) дозволяє отримати врожай з економічно виправданими затратами.
На практиці, організаційно-виробничі умови, ресурсні обмеження, як правило приводять до необхідності коректувати "оптимальні рекомендації."
Тому, для умов виробництва необхідно знайти спосіб спрощення технологічних процесів (ТП), дозволяючи отримати врожай з економічно виправданими затратами, тобто "мінімальний", або "ресурсозберігаючий".

Загружаюсь...


Более старые статьи:

 

You have no rights to post comments