Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Наука ТНВ Постановка задачі оптимізації умов вологозабеспеченості

Постановка задачі оптимізації умов вологозабеспеченості
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

При розв'язку задач оптимізації, необхідно вибрати критерій (цільову функцію), що дозволить кількісно оцінити результат розв'язку задачі. Для цього можна використовувати загальні рекомендації:
вимоги відповідності критерію основному призначенню об'єкту управління;
точний фізичний зміст критерію та його достатня універсальність, що дозволить порівняти ефективність широкого класу управлінь.
Звичайно, з числа одиничних показників вибирається основний, який і приймається за критерій оптимізації, а останні показники використовуються в якості обмежень.
Загальним критерієм при техніко-економічних розрахунках зрошення являється мінімум затрат на виробництво продукції, а також урожайність у вартісному або натуральному виразі. Останній показник не враховує затрати на виробництво продукції, не дозволяє з'ясувати, як впливає на вибір схеми поливу вид і цінність культури, вартість поливної норми і т.п. Узагальненим показником, що враховує, як вартість валової продукції, так і розмір затрат і витрат по її виробництву являється чистий дохід, отриманий від реалізації продукції з одиниці зрошуваної площі, який і приймається в якості основного критерію оптимізації.
Задача оптимізації умов вологозабезпеченості для об'єкту управління у вигляді одного поля, ставиться слідуючим чином.

Загружаюсь...


Более старые статьи:

 

You have no rights to post comments