Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Интересно... Впевнені у собі люди сплять як колоди, а лузери - вчепившись у подушку

Впевнені у собі люди сплять як колоди, а лузери - вчепившись у подушку
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Впевнені у собі люди сплять як колоди, а лузери - вчепившись у подушку

За позою в ліжку можна визначити, наскільки напружений був день, чи є тривожні фактори в житті людини і як вона контролює своє життя Положення людини під час сну дає ключ до розгадки її індивідуальності, схильностей і поведінки.

Фахівець з мови тіла Роберт Фіппс вивчив чотири найбільш поширені позиції сплячих, щоб встановити їхній зв'язок з поглядами на життя. В експерименті взяли участь 1000 дорослих британців.

Ембріон
Згідно з даними дослідження Фіппса, більше половини дорослого населення Великобританії воліють спати в позі ембріона - згорнувшись калачиком на боці з піднятими до тулуба колінами. Ця позиція, за словами експерта, показує прагнення людини повернутися в зону комфорту після важкого дня. Сплячі таким чином зазвичай дуже сумлінні, прагнуть до порядку в будинку і в житті, проте вони водночас схильні надто перейматися обмірковуванням проблем і тривожитися з цього приводу.

Колода
Друга популярна поза в ліжку - колода, вона поширена у трьох з десяти осіб. При цій позиції сплячий лежить у ліжку на боці, витягнувшись струнко, практично з прямими кінцівками, з'єднавши ноги і притиснувши руку до стегна. Таке становище свідчить про твердість поглядів, негнучкість і впертість. Любителі подібної пози прагнуть проявляти владність і командувати. Їм фахівці радять все ж таки постаратися розслабитися і дати м'язам відпочити від денних перипетій.

Спраглі
Чверть людей, які брали участь у дослідженні, класифікували самих себе як спраглих вони сплять на боці, витягнувши руки вперед, як ніби женуться за кимось або чимось уві сні. У той же час така поза наводить на думку про переслідувачів - сплячий при цьому схожий на утікача. Як вважає експерт, цей підсвідомий рух означає, що вони вимагають більше від життя, ніж мають, і готові відправитися, куди знадобиться, і схопити відсутність обома руками.

Вільне падіння
Ще 17% визначили свою манеру спати як вільне падіння вони проводять ніч на животі, повернувши голову набік і розкинувши руки, так начебто ширяли в повітрі, стрибаючи з парашутом. Іноді вони стискають руками подушку. На думку експертів, це найбільш незручна поза для дорослої людини, оскільки при такому положенні перетискається хребетна артерія. Ті, хто віддає перевагу вільному падінню в ліжку, іноді відчувають, що життя проходить повз них, і вони не можуть керувати ним.


 

You have no rights to post comments