Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Интересно... Викид негативних емоцій не приносить полегшення

Викид негативних емоцій не приносить полегшення
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Викид негативних емоцій не приносить полегшення

Протягом тривалого часу вважалося, що саме викид негативних емоцій, особливо гніву, і зняття таким чином напруги (так званий катарсис), вкрай корисний для здоров'я, покращує психічний стан. Проте нещодавно проведені дослідження показали, що звільнення від гніву, насправді, не корисно для здоров'я. Дослідження показують, що, дозволяючи собі вихлюпувати гнів, а також спалахи люті призводять до прямо протилежного результату, тільки посилюючи положення.

Замість полегшення емоційного стану та зменшення почуття розчарування така реакція на гнів підтримує поганий настрій, роблячи руйнівні почуття більш інтенсивними та тривалими.

Психологи виявили, що викид негативних емоцій сприяє викиду хімічних речовин у мозку, що відповідають за гарне самопочуття і настрій, однак ці хімічні речовини можуть викликати залежність від них, збільшуючи ймовірність того, що людина на підсвідомому рівні буде шукати причину, щоб розгніватися.

Люди, які відкрито висловлюють свій гнів, швидше за все, ведуть себе агресивно і в інших ситуаціях. Дослідники попереджають, що якщо звикнути вихлюпувати свій гнів, то згодом ця звичка стане залежністю. Саме тому психологи радять навчитися боротися з негативними емоціями, відволікаючись на більш позитивні моменти.

 

You have no rights to post comments