Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Интересно... Буддійський чернець - найщасливіша людина на Землі

Буддійський чернець - найщасливіша людина на Землі
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Буддійський чернець - найщасливіша людина на Землі

Сканування мозку Матьє Рікара, молекулярного генетика та довіреної особи Далай-лам, показало, що його сіра речовина випромінює неймовірну кількість гамма-хвиль, що ніколи раніше не спостерігалося в нейробіології.

Гамма-хвилі пов'язані зі свідомістю, увагою, навчанням і пам'яттю. Чотири роки тому вчені з Університету Вісконсіна підключили до мозку 66-річного монаха 256 сенсорів, що стало частиною дослідження, проведеного на сотнях людей, що практикують медитацію.

Крім того, сканування виявило більш підвищену активність у лівій частині префронтальної кори в порівнянні з правої. Із сотень добровольців набрали від + 0,3 балів (депресія) до - 0,3 балів (велике щастя), показники ченця досягли - 0,45 балів. Це говорило про неймовірно великому потенціалі щастя і набагато меншій схильності до негативу. Іншими словами, йому дуже легко розслабиться і ніколи не сумувати.

Якості щасливої людини

Рікар, який отримав докторський ступінь у галузі клітинної генетики кілька десятиліть тому, вирішив залишити кар'єру заради вивчення Буддизму в монастирі Тибету.

Француз вирішив поділитися своїми методами щастя з іншим світом і показати, що медитація змінює наш мозок і нас самих.

Як заявив Рікар, кожен може стати щасливим, якщо навчиться тренувати свій мозок. Ті, хто практикували по 50 000 циклів медитації, показували дивовижні результати. Але для багатьох людей поліпшення будуть помітні і при 20-хвилинній медитації в день три рази на тиждень.

Рікар вважає, що багато людей вважають стан щастя - відсутністю конфлікту, хоча, насправді, це набір таких якостей, як альтруїзм, співпереживання, внутрішнє умиротворення, внутрішня свобода і внутрішня сила. Всі ці якості щасливої людини можна культивувати, точно так само, як будь-який інший навик.

Замість гімнастики для зміцнення м'язів, ви проводите гімнастику співпереживання, а саме прокидаєтеся вранці і 20 хвилин насичуєте свій розум любов'ю і добротою, - пояснив він.


 

You have no rights to post comments