Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Интересно... Попадання в принтер сторонніх предметів. Що буває?

Попадання в принтер сторонніх предметів. Що буває?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Попадання в принтер сторонніх предметів. Що буває?

 

Ость

Ось таке ЧУДО сьогодні дістав з принтера)))

Попадання усередину принтера скріпок або скоб перешкоджає вільному просуванню паперового листа, в результаті чого він і перетворюється в гармошку. Іноді до зім'ятися призводять клаптики паперових листів, що залишаються всередині пристрою - такої проблеми практично не уникнути в тому випадку, якщо користувач має звичку силою видаляти зім'ятий папір.

Якщо папір застряє на початку свого шляху, уважно подивіться чи не потрапив якийсь сторонній предмет в принтер, якщо немає, можливо буде потрібно заміна роликів захвату паперу або їх чистка. Якщо принтер забирає відразу кілька листів, не поспішайте міняти сепараційні майданчик, спочатку спробуйте поміняти папір, навіть якщо ви завжди використовували одну і ту ж, вона може відволожитися, пересохнути, бути неправильно порізана.

Не рекомендується використовувати папір з вагою понад 90 г / м2, з вагою менше 60 г / м2 папір з перфорацією, м'яту, рвану, рельєфну, склеєну з кількох частин.

Дотримуйтесь під час налаштування принтера наступне:

Чи не блокуйте і не закривайте отвори в корпусі принтера.

Застосовуйте тип джерела електроживлення, тільки зазначений в табличці електричних параметрів на корпусі принтера.

Уникайте використання розеток в загальній електромережі з фотокопіювальними машинами та повітряними кондиціонерами, які працюють в режимі частих відключень.

Інші електричні розетками, керованими через настання вимикачі або автоматичні таймери.

Розташовуйте всю апаратуру комп'ютерної системи безпечній відстані від можливих джерел електромагнітних завад, наприклад гучномовців або базових блоків радіотелефонів.

Не користуйтеся пошкодженим або протертим мережевим кабелем.

При включенні принтера використовується подовжувач перевірте, щоб загальний номінальний струм споживачів на цей подовжувач не перевищувала допустимої по струму навантаження. Також перевірте, що сумарний струм, споживаний всіма пристроями, включеними в розетку, не перевищує номінальний струм розетки.

Не намагайтеся самі ремонтувати або змащувати принтер.

Виймайте штекер із розетки принтера з розетки і викликайте атестованого майстра з технічного обслуговування принтерів в наступних випадках:

При пошкодженні мережевого кабелю або його вилки; якщо всередину принтера потрапила рідина; принтер падав або пошкоджено його корпус; принтер не працює нормально або відбулося помітне зниження його продуктивності і погіршилася якість друку.

Для захисту від коротких замикань і перевантаження по струму ланцюг електроживлення в приміщенні повинна бути забезпечена автоматичним вимикачем на 16 А.

Дотримуйтесь при користуванні принтером наступне:

Не вставляйте в гнізда на корпусі принтера сторонні предмети.

Не допускайте попадання рідин на принтер.

У процесі друку не просовуйте руку всередину принтера і не торкайтеся картриджів.

Чи не зрушуйте друкує головку рукою, щоб не пошкодити принтер.

Завжди вимикайте принтер кнопкою Power (Мережа). Після натискання на цю кнопку світловий індикатор Power (Мережа) блимає. Не витягуйте штекер із розетки принтера з розетки і не розмикати ланцюг електроживлення до тих пір, поки світловий індикатор Power (Мережа) не перестане блимати.

Перед перевезенням принтера перевірте, чи знаходиться друкуюча головка у вихідному (крайньому правому) положенні і на місці чи картриджі.

Залишайте картриджі в установленому положенні. При знятті картриджі може висохнути друкуюча головка і унеможливити друк принтера.

Дотримуйтесь при виборі місця для принтера наступне:

Встановлюйте принтер на стійку плоску горизонтальну поверхню з розмірами, що перевищують розміри. Якщо ви встановлюєте принтер біля стіни, то залишайте не менше 10 см між стінкою принтера та стіною. Пристрій не буде нормально працювати, перебуваючи в похилому положенні.

При зберіганні або перевезенні принтер, не нахиляйте його, не ставте на бік і не перевертайте. В іншому випадку чорнило можуть витекти з картриджа.

Залишайте достатньо простору спереду принтера для забезпечення повного виходу паперу.

Уникайте місць з різкими перепадами температури і вологості повітря. На принтер також не повинні падати прямі сонячні промені і світло від потужних світильників. Не розміщуйте принтер поблизу джерел тепла.

Уникайте місць, схильних до запиленню, струсів і вібрацій.

Залишайте достатньо простору навколо принтера для забезпечення його ефективної вентиляції.

Розташовуйте принтер поблизу розетки, щоб з неї можна було зручно виймати штекер із розетки.


 

You have no rights to post comments