Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Сюжет баннера

Сюжет баннера
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Сюжет баннера


У сюжеті будь-якого баннера, навіть якщо анімація, як така, у ньому не використовується, можна виділити три головних етапи, схожі з частинами класичної драми: зав'язка, розвиток і розв'язка. Ціль першого етапу – привернути увагу глядача, вибити його з колії, змусити очікувати подальшого; на другому етапі глядачу повідомляється суть реклами, основна інформація баннера, причина по якій він повинний спокуситися саме цим чи продуктом послугою; третій етап знову наголошує на почуття, а не на розум і розряджання напруги, що нагромоздилася, або розкриттям таємниці особистості рекламодавця,  або урочистим оголошенням його адреси, або просто закликом «click here!» (а іноді навіть анімованним зображенням курсору миші, що нібито і робить на баннері цей самий click).
В анімованних баннерах – більш складних і, як правило, більш дорогих – ці три етапи розділені в часі.  У менш притягуючих зразках рекламної продукції, анімацією не користуються, етапи ці можуть бути рознесені тільки в просторі; при цьому звичайний напрямок  сприйняття інформації – ліворуч. Права сторона– диктує розташування розв'язки сюжету на правому кінці баннерної смужки.
В анімаційних баннерах максимум динаміки приходиться на перший етап, на якому майже завжди щось рухається, чи вибухає прокручується по всій площі баннера. Другий, інформаційний етап звичайно представлений змінюючими один одного статичними текстами. Нарешті, на третьому етапі виникає динаміка, але трохи іншого роду – замість руху по всій площі баннера застосовуються досить локальні миготіння, переливи і тому подібні ефекти, що як би закріплюють загальний ефект тих, хто насолодився представленням, зробити щиглика і продовжити в такий спосіб знайомство з рекламодавцем. Ця зміна тональності наприкінці мультику – дуже важливий момент. Дослідження показують, як я вже згадував вище, що при усій своїй наївності заклик «click here!» збільшує CTR баннера на 30% - очевидно, не тому, що без нього б користувач не догадався б де треба клацати, а просто тому, що звична й очікувана формула ставить крапку в розвитку сюжету і підштовхує глядача до переходу від споглядання до дії. Не меншої завершеністю баннер володіє й в інших своїх аспектах; навіть якщо він не користується широкоекранною анімацією, а динаміка його виражена статичними засобами, рух не повинний йти порізно чи губитися в нескінченності, а обов'язково повинен концентруватися в деякій крапці сходу, фокусі силових ліній, після чого глядачу не залишається нічого, крім як клацнути мишею по цьому баннеру.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить