Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Як робиться ефективний баннер

Як робиться ефективний баннер
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як робиться ефективний баннер


Відразу хочу помітити, що більшість приведених нижче моментів направленні винятково на збільшення CTR баннера. Якщо власнику сервера потрібні "правильні відвідувачі" (дійсно зацікавлені в товарах/послугах цього сервера) чи, наприклад, він робить ставку на іміджеву рекламу, то просте проходження по нижчеподаним моментах явно недостатньо, а іноді просто протипоказано. CTR не є абсолютним гарантом ефективності баннера.
1. Чарівна фраза - "Click Here".  Найпростіший спосіб збільшити кількість кліків на баннер - попросити про це користувача. По статистиці на баннерах утримуючі слова типу "click here", "жми сюди", "visit now", "enter" мають відгук на 30% більше, ніж без таких. Гарною ідеєю є розміщення на баннері псевдокнопки чи смуги прокручування.
2. Ніщо людське користувачу мережі не чуже. Варто зробити баннер загадковим, нехай користувач буде заінтригований:
- Що вони цим хотіли сказати?
- Куди веде цей баннер?
Сексуально-еротичні мотиви збільшують відгук баннера.
3. Розмір баннера (піксели). Баннери більшого розміру мають значно більший відгук, ніж баннери меншого розміру. Хоча, зрозуміло, часто за розміщення більшого баннера приходиться більше платити і, до того ж, більше імовірність того, що такий баннер не встигне завантажитися.
4. Розмір баннера (байти). Імовірність того, що баннер швидко завантажиться на поточну сторінку і користувач побачить його до того, як перейде до іншої сторінки, прямо залежить від розміру баннера. Якщо користувач піде, а баннер ще не встигне завантажитися, буде вже зовсім неважливо, наскільки барвистий і круто анімований був баннер. Крім цього, багато служб по обміну баннерами лімітують його розмір, наприклад, не більш 15 кілобайт.
5. Використання анімації. Рух приковує погляд. Те ж стосується й анімованних баннерів. По статистиці відгук у них на 25% вище, ніж у статичних. Саме складне тут - домогтися максимальної ефектності при невеликому розмірі файлу зображення.
6. Зображення. Випливає (якщо це не суперечить основній концепції даного баннера) використовувати зображення, а не тільки гру тексту та кольору. Зображення приковують увагу користувача і можуть доповнювати зміст рекламного лозунга. За інших рівних умов варто віддавати переваги зображенням людей (краще жінок, тому що основна маса користувачів мережі - чоловіки). Потрібно органічно вмонтувати зображення, а не просто помістити його як прямокутну частину баннера.
7. Кольори повинні бути яскравими - вони залучають до себе погляд користувача.
8. Тестування баннерів. Як правило запускають у показ відразу трохи однотипних баннерів, незначно змінивши текст, додавши/прибравши якісь риси. Іноді навіть незначні зміни тексту чи композиції баннера дають значну зміну CTR.
Тестуються ці баннери якийсь час, після цього убираються ті, котрі мають більш низький CTR у порівнянні з іншими. Крім самого дизайну баннера на його відгук має сильний вплив розташування на сторінці.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить