Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Цілі та види реклами в Інтернет

Цілі та види реклами в Інтернет
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Цілі та види реклами в Інтернет

Навіщо ж фірмі може знадобитися реклама в Інтернет? Відповідей багато. Однак насамперед така реклама націлена на:
1.    Створення сприятливого іміджу фірми чи товару/послуги.
2.    Забезпечення доступності інформації про фірму чи продукцію для сотень мільйонів людей, у тому числі географічно віддалених.
3.    Реалізація всіх можливостей подання інформації про товар: графіка, звук, анімація, відеозображення і багато чого іншого.
4.    Оперативна реакція на ринкову ситуацію: відновлення даних прайс-листа, інформації про фірму чи товар, анонс нової продукції.
5.    Продаж продукції через Інтернет (одне віртуальне представництво дозволить Вам не відкривати нових торгових точок).
Після того, як Ви визначитеся з цілями, необхідно з'ясувати портрет потенційного споживача. Відповісти  собі на питання: "Що являє собою людина (фірма), якій я хочу продати свій товар(послугу)?" Наприклад, відповідь може бути таким: "Моїм потенційним споживачем продукції є західне підприємство, що відноситься до малого чи середнього бізнесу, що торгує антикваріатом". Цю інформацію про особливості людини або фірми називають характеристикою потенційного споживача. На основі цих даних можна проводити таргетинг* аудиторії.
Не варто думати, що як тільки товар (послуга) буде представлений в Інтернет, його відразу куплять. Перш ніж споживач зрозуміє необхідність покупки, він повинний пройти через ряд стадій ("дозріти"). При підготовці будь-якої рекламної кампанії необхідно виявити маркетингову стадію, на якій знаходиться споживач стосовно товару, тобто необхідно провести дослідження.

При цьому Ви можете використовувати наступні елементи рекламної кампанії: корпоративний Web-сервер, баннери, електронна пошта тощо. Докладніше про них я розповім далі у своїй роботі.
Не треба намагатися змусити потенційного споживача відразу купувати - це нереально. Спочатку за допомогою власних чи залучених експертів визначите стадію, на якій він знаходиться. Поступово проведіть його через усі стадії — тоді він нікуди від Вас не дінеться і Ви досягнете стійкого продажу.
Тепер необхідно визначити предмет реклами — чи буде це фірма чи окремий товар. Треба розуміти, що вкладення грошей у рекламу не обов'язково означає прагнення "продати". Іноді метою такого вкладення є "розвиток" іміджу  фірми чи товару. Наприклад, вартість фірми Sony  значно вище сумарної вартості її приміщень, офісів і устаткування. Якщо Ви захочете купити цю фірму (чи торгову марку), Вам доведеться заплатити велику частину вартості за фірмовий знак і назву — Ви купуєте імідж.
Звідси випливає, що реклама - це не тільки спосіб “продати сьогодні", але ще і спосіб нагромадити капітал у виді торгової марки. В що ж вкладати гроші?

Три методи розвитку фірмового чи товарного іміджу
Total Brand    Розвивається тільки імідж фірми, мається на увазі, що в потенційного споживача потрібно сформувати думку: "усе, що продає фірма з такою назвою, має високу якість і прийнятну ціну". Гроші вкладаються в рекламу фірми, у розвиток фірмового знака фірми.

Unique Brand    Розвивається імідж "унікального" товару чи товарної групи, формується унікальний бренд (товарна марка), мається на увазі, що споживачу не важливо, хто робить такий "чудовий товар". Гроші вкладаються в товар, що розвивається.

Total-unique Brand    Об'єднано дві попередні стратегії – розвивається імідж і товару і фірми.
При цьому швидкість росту фірми і брэндов взаємозалежна (взаємоуповільнена - при обмеженості фінансів), тобто існує взаємовплив.
Отже, Ви визначили "стадію споживача" стосовно товару, "характеристики потенційного споживача" і те, що необхідно розвивати (товар чи фірму). У результаті Ви знаєте, що сказати потенційному споживачу і про що. При такому підході гроші не викидатимуться на вітер у виді реклами, що не збільшує оборот фірми — навпаки, це дозволяє Вам нагромадити іміджевий капітал. Тепер необхідно докладніше зупинитися на елементах рекламної кампанії.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить