Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Види цін і їхнє індивідуальне визначення

Види цін і їхнє індивідуальне визначення
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Види цін і їхнє індивідуальне визначення

Більш докладно класифікація цін розглядається нижче.
Будемо розглядати ціноутворення і різні види цін, що застосовуються компаніями-продавцями при роботі з окремими покупцями. Покупець може здобувати товар у виді оптової партії, може здобувати його і вроздріб поштучно, але його взаємодії з агентом фірми-продавця завжди буде носити індивідуальний характер. Агент повинний знати всі основні характеристики й особливості використовуваного компанією механізму утворення продажних цін.
Роздрібні ціни. Такі ціни використовуються покупцем, щоб зробити свій вибір, виходячи з наявних у нього представлень про корисність товару, що здобувається, і про тенденції ринкового ціноутворення. Роздрібна ціна товару повинна базуватися на діючих контрактах на закупівлю даного товару. Сучасні контракти купівлі-продажу, що відповідають прийнятій світовій практиці, повинні визначати одиницю виміру, за якої встановлюється ціна, базис ціни, валюту ціни, спосіб визначення і фіксації ціни, рівень ціни.
Визначеною обліковою одиницею при покупці-продажі даного товару може бути одиниця ваги, довжини, площі, обсягу, число штук, комплектів і ін.
Одиницею угоди називається мінімальне число облікових одиниць чи товару цінних паперів, достатнє для здійснення угоди.
Відзначимо, що при складанні контракту на покупку-продаж товарів множинного асортименту ціни встановлюються на одиницю товару кожного чи виду сорту окремо.
Базисна ціна (чи базис ціни) — це ціна товару, що приймається за основу при визначенні зовнішньоторговельної ціни; базисна ціна регулярно індексується з урахуванням асортиментних змін у зовнішній торгівлі. Використовувані при цьому індекси бувають двох видів:
• індекс цін — показник динаміки однієї і того ж різновиду цін по порівнянному колу товарів і послуг за той чи інший період часу;
• індекс роздрібних цін — показник щомісячної зміни середнього рівня цін на роздрібному ринку, що розраховується на підставі динаміки вартості споживчого кошика.


 

You have no rights to post comments