Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Судові процедури банкрутства

Судові процедури банкрутства
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Судові процедури банкрутства

За допомогою судових процедур вирішується головне завдання - відновлення господарюючого суб'єкта. У процедурах зосереджують спеціальні механізми й інструменти відносин неплатоспроможності. Закон передбачає чотири процедури: розпорядження майном, санація, ліквідація й мирова угода.
Перші три процедури можна розглядати як стадії процесу, мирова угода може укладатися на кожній зі стадій.
Процес з конкретної справи про банкрутство може закінчитися на першій стадії, якщо буде укладена мирова угода; по закінченні другої стадії — санації, якщо остання закінчилася успішним виконанням плану санації, затвердженого кредиторами. На цих стадіях боржник не має статусу банкрута. Він здобуває такий статус після прийняття судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкритті ліквідаційної процедури. І Це може відбутися у випадку:
—    небажання більшості кредиторів проводити санацію;
—    якщо господарський суд не затвердить план санації;
—    якщо план санації після закінчення передбаченого строку не буде виконаний.
Кожна з процедур має свою специфіку й призначення. У судових процедурах сконцентровані юридичні приписи й дозволи. Так, у процедурах розпорядження майном і ліквідації переважають юридичні приписи, а в санації й мировій угоді — дозволи. Фінансове оздоровлення боржника здійснюється двома процедурами — санацією й мировою угодою.


 

You have no rights to post comments