Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Митниця Київскоі області

Митниця Київскоі області
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Митниця Київскоі області

Протягом 2009 року Київською обласною митницею перераховано митних платежів до Держбюджету України  на загальну суму 2 681 017,7 тис. грн., таким чином митниця посіла п’яте місце по Держмитслужбі за об’ємами перерахованих митних податків і зборів.
Одними з основних напрямків контрольно-перевірочної діяльності митниці в 2009 році були класифікація товарів згідно УКТ ЗЕД та повнота визначення митної вартості. Загалом в результаті проведення документальних виїзних (планових та позапланових) та камеральних перевірок платників податків, було здійснено 19 перевірок господарської діяльності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, з яких 17 (або 89,5%) були результативними, тобто забезпечили додаткові надходження до Держбюджету. Такий високий коефіцієнт якості контрольних заходів було досягнуто завдяки ґрунтовній аналітичній роботі, що передувала проведенню перевірок. В 2009 році митниця встановила порушення сплати податків у розмірі на 6592,9 тис. грн. з урахуванням штрафних санкцій, з яких до Державного бюджету України надійшло 5354,5 тис. грн. або 81,2% від нарахованих сум.
В минулому році в зоні діяльності Київської обласної митниці, в селищах Гостомель, Мартусівка та Стоянка, відкрито три сучасних митних термінали європейського зразка інфраструктура та місце розташування яких  забезпечує належні умови праці при виконанні своїх професійних обов’язків як для митників, так і підприємців
Для організації сприяння підприємствам, які мають «чисту» митну історію, Держмитслужба затвердила критерії оцінки підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, а також порядок визначення таких підприємств-резидентів. Таким чином, станом на 31.12.09 до Київської обласної митниці було подано 19 заяв від підприємств про можливість встановлення до них рівня довіри митного органу, внаслідок чого 9 підприємств-резидентів віднесено до «білого» списку, два до «зеленого», і рішення по трьох суб’єктах зовнішньоекономічної діяльності знаходяться на розгляді в Державній митній службі України. За час дії механізму «ступеня довіри» до підприємств-резидентів, під час здійснення ними зовнішньоекономічної діяльності, жодних проблемних питань у Київської обласної митниці не виникало.


 

You have no rights to post comments